Object

Publikacja podlega ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych ze zmianami. Elektroniczna wersja publikacji została przygotowana w zgodzie z brzmieniem ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Title: "Zawsze milej jest zobaczyć, że jedna osoba coś lubi, niż że pozostała część świata tego nie lubi. Lubię to jako fenomen społeczny. "

NumberOfPages:

141

RelatedNames:

Marek Krajewski

Abstract:

Praca magisterska jest rodzajem socjologicznej monografii funkcji "Lubię to" obecnej w portalu społecznościowym Facebook.com. Autorka stara się odpowiedzieć na pytanie, skąd ta funkcja się wzięła, jak jest wykorzystywana przez internautów, a także, jak zmienia ona wzory międzyludzkiej komunikacji, reguły oceniania innych i siebie w zapośredniczonych medialnie formach relacji społecznych. Podstawą badań była analiza materiałów zastanych, obserwacja zachowań na portalu społecznościowych, a także ankieta internetowa.

Table of contents:

zawiera: Wstęp; Portale społecznościowe- część teoretyczna; Facebook jako portal społecznościowy; Metodologia badań własnych; Analiza badań własnych; Zakończenie; Bibliografia; Aneks

Identifier:

oai:archiwum.edu.pl:395830

Language:

polski

Rights Management:

Publikacja podlega ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych ze zmianami. Elektroniczna wersja publikacji została przygotowana w zgodzie z brzmieniem ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Creation date:

2016

Actors with access rights:

Umowa o korzystanie z utworu (licencja niewyłączna) zawarta z właścicielem majątkowych praw autorskich

Anonymisation's scope:

brak

Regulations, rules:

Regulamin repozytorium cyfrowego Archiwum Badań nad Życiem Codziennym, wraz z załącznikami (warunki licencji, wzór umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych, polityka prywatności oraz wzór zawiadomienia o podejrzeniu naruszenia praw lub dóbr osobistych), dostępny pod adresem: http://archiwum.edu.pl/regulamin/; Regulamin repozytorium oraz dokumenty z nim związane (załączniki) odwołują się do: ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ze zmianami; ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ze zmianami; ustawy z dnia 27 lipca 2001r. o ochronie baz danych ze zmianami

Digitisation:

Archiwum Badań nad Życiem Codziennym

Way of obtaining:

Osoba prywatna

Digitisation sponsor:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Digital object format:

application/pdf

ResearchInfo:

Badania przeprowadzono w 2013 roku, zaś ich podstawowymi narzędziami były: ankieta internrnetowa oparta na kwestionariuszu zawierającym zarówno pytania otwarta zamknięte, jak i otwarte; obserwacja zachowań internautów na portalu Facebook.com; analiza materiałów zastanych.

Object collections:

Last modified:

Jan 2, 2018

In our library since:

Sep 21, 2016

Number of object content hits:

781

Number of object content views in PDF format

710

All available object's versions:

https://archiwum.edu.pl/publication/489989

Show description in RDF format:

RDF

Show description in OAI-PMH format:

OAI-PMH

Objects

Similar
×

Citation

Citation style:

This page uses 'cookies'. More information