Object

Publikacja podlega ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych ze zmianami.

Title: "Pokaż mi swoje napisy w toalecie a powiem ci kim jesteś. Analiza zjawiska latrynaliów na przykładzie poznańskich uczelni wyższych"

NumberOfPages:

77

RelatedNames:

Grzegorz Pełczyński

Abstract:

Praca magisterska poświęcona jest latrynaliom w uczelnianych toaletach poznańskich szkół wyższych. Autorka we wstępnych częściach pracy pokazuje dotychczasowe ujęcia tego fenomentu w nauce, a także jego obecność w dyskursach popularnych. W drugiej, badawczej części pracy autorka dokonuje analizy, typologizacji oraz intepretacji pod względem ról i funkcji latrynaliów, których wizualna dokumentacja stanowi część jej projektu badawczego. W trzeciej części pracy autorka analizuje wywiady przeprowadzone z siedmioma osobami, które są twórcami latrynaliów.

Table of contents:

zawiera: Wstęp; 1. Latrynalia w dyskursach naukowych i popularnych; 2. Poznańskie latrynalia uniwersyteckie; 3. Pisarze i czytelnicy; Zakończenie; Bibliografia

Identifier:

oai:archiwum.edu.pl:390886

Language:

polski

Rights Management:

Publikacja podlega ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych ze zmianami.

Creation date:

2016

Actors with access rights:

Umowa o korzystanie z utworu (licencja niewyłączna) zawarta z właścicielem majątkowych praw autorskich

Anonymisation's scope:

brak

Regulations, rules:

Regulamin repozytorium cyfrowego Archiwum Badań nad Życiem Codziennym, wraz z załącznikami (warunki licencji, wzór umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych, polityka prywatności oraz wzór zawiadomienia o podejrzeniu naruszenia praw lub dóbr osobistych), dostępny pod adresem: http://archiwum.edu.pl/regulamin/; Regulamin repozytorium oraz dokumenty z nim związane (załączniki) odwołują się do: ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ze zmianami; ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ze zmianami; ustawy z dnia 27 lipca 2001r. o ochronie baz danych ze zmianami

Digitisation:

Archiwum Badań nad Życiem Codziennym

Way of obtaining:

Osoba prywatna

Digitisation sponsor:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Digital object format:

application/pdf

ResearchInfo:

Badania dotyczyły latrynaliów w toaletach uczelnianych poznańskich szkół wyższych. Autorka (z pomocą znajomych) gromadziła zdjęcia dokumentujące latrynalia, a także przeprowadziła 17 wywiadów z osobami, które je tworzą.

Object collections:

Last modified:

Jul 31, 2016

In our library since:

Jul 8, 2016

Number of object content hits:

1 122

Number of object content views in PDF format

1084

All available object's versions:

https://archiwum.edu.pl/publication/484159

Show description in RDF format:

RDF

Show description in OAI-PMH format:

OAI-PMH

Objects

Similar
×

Citation

Citation style:

This page uses 'cookies'. More information